Заболотівський ліцей

Чому ₚосія досі боїться Бандеру?

Рамзан Кадиров — вірний пес путіна, яким володар Кремля постійно лякає супротивників. Він особисто погрожує ворогам чільника ₚосія смертю, декого змушує вибачатися чи навіть каятися за критику.

Ще зовсім недавно інформація про появу на полі бою «кадировців» могла паралізувати його ворогів чи змусити їх тікати.

Це було до моменту, поки вони не зіткнулися з Збройними силами України. Українці змусили кадировців утікати.

Нинішня війна проявила і те, що страшний Кадиров, якого мали б лякатись усі, сам боїться іншої людини. Страх Кадирова має ім‘я — Степан Бандера, лідер українських націоналістів, який загинув майже 75 років тому.

Не так давно чеченський бойовик зробив відкриття, що «головним ворогом російського народу є Бандера. Мої бійці зовсім скоро розправляться з ним, а пізніше — з усією іншою нацистською діяльністю».

Для нього Бандера досі воює.

І не лише для нього.

Бандера залишається ворогом номер 1 усієї російської влади, головним антигероєм російської пропаганди.

Чому Бандера досі лякає росіян і вже майже століття залишається для українців символом боротьби за незалежність?

Чому він досі не просто один із персонажів нашого минулого, чому досі у вирі історії та на передовій боротьби?

арадоксально, але до перетворення Бандери у символ українського визвольного руху доклалася й ворожа радянська, а потім російська пропаганда. У різні часи персоніфікація була одним зі способів протидії руху.

Тому його учасники, перш ніж стати бандерівцями, були петлюрівцям, а ще перед тим — мазепинцями. Таким чином пропагандисти акцентували: імперії протистоїть не народ, а окремі «погані» його елементи.

Після Другої світової бандерівцями стали не лише українці, але й представники народів Балтії, Кавказу та взагалі будь-хто, здатний піднятися проти Кремля.

Нині Москва протистоїть не тільки вільній Україні, а й небезпечним для неї антирадянським настроям. Бо саме ці настрої є найбільшою загрозою для путіна.

Тому кремль досі боїться Бандеру.

Бандера — це про те, що українці чинитимуть опір навіть у здавалося б безнадійній ситуації.

Бандера — це про величезний потенціал опертя на власні сили, потенціал, який нині в основі успішного спротиву російській агресії, який міняє геополітичне становище України в світі.

Бандера — це про гру в довгу, про віру в людей і їхню снагу відстояти свободу.

Бандера — це про смерть російської імперії і перемогу України.

Кадиров дуже хоче зустрітися з Бандерою.

Збройні сили України можуть організувати цю зустріч. Це може навіть бути зустріч на трьох із путіним, такий собі самміт.

Слава Україні!